I løpet av kvelden kommer jeg til å legge ut 11 nye bleieposer for salg inne på bloggshoppen min. De tre posene under er en smakebit, ingen av de elleve posene er like, og jeg har brukt mange forskjellige farger og mønstre. Håper de faller i smak hos dere som har etterlyst nye bleieposer:)
(Jeg har også fått tak i flere etuier til våtservietter, for de som ønsker å kjøpe det i tillegg.)
Ha en fin dag! Klem B:)
12 kommentarer:
De var utrolig fine! Bare så synd at jeg ikke har behov for noen lengre..Men skal iallefall huske å anbefale bloggen din hvis noen trenger en slik pose!
Ha en flott helg:)
Kjempeherlige farger !!
God helg ;0)
Så nydelige!
Slike trenger jeg snart :)
Sitter å venter på at du får lagt de ut på shoppen din ;)
Så fine! Om jeg får bruk for bleieposer igjen snart, skal jeg definitivt kjøpe en av dine...;)
God fredagskveld!
Klem, Janne
Så stilige poser du lager!! Dette skulle jeg har sett for 1 år siden :)
Men er jo en god idè å gi i gave på babyshower f.eks., jeg skal huske på den ihvertfall, og tipse venninnene mine om bloggshoppen din :)
De er så fine! Flotte farger og mønstre og:) De vil nok gå unna! Ha en fin helg:)
Veldig kule, disse!
Hi,my name is Lilly, I'm from Italy (Sardinia)and today I discovered your fantastic blog,from now on I will read you!I have a new blog, called "Lilly piccolina", come and see me, I am very pleased!! This is the link http://lillypiccolina.blogspot.com Bye Bye Lilly Palmas =^_^=
Digger mønstrene!
Kjempefine bleieposer!! Venter spent på at du legger de ut for salg:)
Det var mye flotte stoffer der! Skjønner godt de er populære :)
Jeg er en heldig eier av 2 bleieposer og jeg har de med i vesken hver dag:-)
De er nydelige Borghild:-)
Klem
Legg inn en kommentar